КЗ "ДНЗ (ясла-садок) №241 КТ" КМР








Розклад освітньо-пізнавальної діяльності

             2020-2021 навчальний рік

   

 Неодмінною умовою здорового способу життя та успішного розвитку дітей є правильний режим. Правильний режим дня - це раціональна тривалість та розумне чергування різних видів діяльності і відпочинку дітей протягом доби. Основним принципом правильної побудови режиму є його відповідність віковим психофізіологічним особливостям дітей.

У ЗДО використовується гнучкий режим дня, в ньому можуть вноситися зміни виходячи з особливостей сезону, індивідуальних особливостей дітей, стану здоров'я. На гнучкість режиму впливає і навколишній соціум.

 

Організація перебування дітей

 в КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №241 КТ» КМР

 

Режимні моменти

Ранній

вік

Молодший вік

Середній

вік

Старший

 вік

Час проведення

Ранковий прийом, ігри, індивідуальна робота, трудові доручення

 

 

7.00-8.05

 

7.00-8.05

 

7.00-8.15

 

7.00-8.25

Ранкова гімнастика

8.05-8.15

8.15-8.25

8.25-8.35

Сніданок

8.05-8.35

8.15-8.40

8.25-8.45

8.35-8.55

Самостійні ігри, підготовка до занять

8.35-9.00

8.40-9.00

8.45-9.00

8.55-9.00

Організована діяльність - заняття

9.00-9.50

9.00-10.20

9.00-10.35

9.00-10.55

Прогулянка (заняття, дидактичні, рухливі, сюжетно-рольові ігри, дослідницька діяльність, праця в природі)

 

9.50-11.30

 

10.20-11.40

 

10.35-11.50

 

10.55-12.00

Повернення з прогулянки, гігієнічні процедури

 

11.30-11.50

 

11.40-12.00

 

11.50-12.10

 

12.00-12.20

Обід

11.50-12.20

12.00-12.30

12.10-12.40

12.20-12.50

Сон

12.20-15.00

12.30-15.00

12.40-15.00

12.50-15.00

Гімнастика пробудження, гігієнічні процедури

 

15.00-15.15

 

15.00-15.25

 

15.00-15.30

 

15.00-15.35

Полуденок

15.15-15.35

15.25-15.45

15.30-15.50

15.35-15.55

Ігри, індивідуальні заняття

15.35-16.10

15.45-16.10

15.50-16.10

15.55-16.30

                         Прогулянка

16.10-17.30

16.10-17.30

16.10-17.30

16.30-17.30

 

Програма не передбачає жорсткого регламентування освітнього процесу та календарного планування освітньої діяльності, залишаючи педагогам простір для гнучкого планування їх діяльності, виходячи з особливостей реалізованої основної освітньої програми, умов освітньої діяльності, потреб, можливостей та готовності, інтересів та ініціатив вихованців та їх сімей, педагогів і інших співробітників групи.

Планування діяльності педагогів спирається на результати педагогічної оцінки індивідуального розвитку дітей та спрямоване на створення психолого-педагогічних умов для розвитку кожної дитини, в тому числі, на формування розвиваючого предметно-просторового середовища.

 

Обсяг тижневого освітнього навантаження на 2020-2021 навчальний рік

 

Ранній вік «Зірочка»

Ранній вік «Калинонька»

Ранній вік «Курчатко»

понеділок

9.00-9.10 /ін.9.15

Розвиток мовлення

9.30-9.45 (муз. кабінет)

Художньо – продуктивна

діяльність: музичне

ІІ половина дня

15.35-15.45

Ознайомлення із соціумом

9.00-9.10

Сенсорний розвиток

9.15-9.25

Художньо – продуктивна

діяльність: ліплення/аплікація

без наклеювання

9.35-9.50 (ігр. майдан./група)

Фізичний розвиток

9.00-9.10 /ін.9.15

Розвиток мовлення

9.30-9.45 (муз. зала)

Художньо – продуктивна

діяльність: музичне

ІІ половина дня

15.35-15.45

Ознайомлення із соціумом

вівторок

9.00-9.10

Сенсорний розвиток

9.15-9.25

Художньо – продуктивна діяльність: ліплення/аплікація без наклеювання

9.35-9.50 (ігр. майдан./група)

Фізичний розвиток

9.00-9.10 /ін.9.15

Розвиток мовлення

9.30-9.45 (муз. кабінет)

Художньо – продуктивна

діяльність: музичне

ІІ половина дня

15.35-15.45

Ознайомлення із соціумом

9.00-9.10

Сенсорний розвиток

9.15-9.25

Художньо – продуктивна

діяльність: ліплення/аплікація без наклеювання.

9.35-9.50 (ігр. майдан./група)

Фізичний розвиток

середа

9.00-9.10

Художньо-продуктивна діяльність: розвиток мовлення + театралізована діяльність

9.30-9.45 (муз. зала)

Художньо – продуктивна

діяльність: музичне

9.00-9.10

Ознайомлення з природним довкіллям

9.20 – 9.30

Художньо – продуктивна

діяльність: малювання

 

9.00-9.10

Художньо-продуктивна діяльність: розвиток мовлення + театралізована діяльність

9.30-9.45 (муз . кабінет)

Художньо – продуктивна

діяльність: музичне

четвер

9.00-9.10

Ознайомлення з природним довкіллям

9.20 – 9.30

Художньо – продуктивна

діяльність: малювання

9.00-9.10

Художньо-продуктивна діяльність: розвиток мовлення + театралізована діяльність

9.30-9.45  (муз. зала)

 Художньо – продуктивна

діяльність: музичне

9.00-9.10

Ознайомлення з природним довкіллям

9.20 – 9.30

Художньо – продуктивна

діяльність: малювання

п’ятниця

9.15-9.30 (спорт. зала)

Фізичний розвиток + основи

здоров’я / БЖД

9.40-9.50

Сенсорний розвиток +

конструювання

8.55-9.10 (спорт. зала)

Фізичний розвиток + основи здоров’я / БЖД

9.30 -9.40

Сенсорний розвиток +

конструювання

9.00- 9.10

Сенсорний розвиток + конструювання

9.35-9. 50 (спорт. зала)

Фізичний розвиток + основи здоров’я / БЖД

 

 

Молодший вік «Дзвіночок»

Молодший вік «Казкова»

понеділок

 

 

9.00-9.20 (муз. кабінет)

Дитина в світі культури: світ мистецтва

(Музична діяльність)

9.30-9.45

Дитина в сенсорно – пізнавальному просторі

ІІ половина дня

15.45-16.00

Дитина в соціумі

9.00 -9.20

Особистість дитини:

здоров’я та фізичний розвиток

9.30-9.45/ ін.9.50

Дитина у світі культури: предметний світ

9.55-10.10

Дитина у світі культури: світ мистецтва (літературна діяльність)

вівторок

9.00-9.15/ інт.9.20

Дитина у світі культури: предметний світ

9.30-9.50

Особистість дитини:

здоров’я та фізичний розвиток

10.00-10.15

Дитина у світі культури: світ мистецтва (літературна діяльність)

9.00 -9.20 (муз. зала)

Дитина в світі культури: світ мистецтва

(Музична діяльність)

9.30-9.45

Дитина в сенсорно – пізнавальному просторі

ІІ половина дня

15.45-16.00

Дитина в соціумі

середа

9.00-9.20 (муз. зала)

Дитина в світі культури: світ мистецтва

(Музична діяльність)

9.30-9.45

Мовлення дитини

 

9.00 -9.20

Особистість дитини:

здоров’я та фізичний розвиток

9.30-9.45/ ін.9.50

Дитина в природному довкіллі

9.55-10.10

Дитина в світі культури: світ мистецтва

(ліплення/аплікація)

четвер

9.00-9.15/ інт.9.20

Дитина в природному довкіллі

9.30-9.50

Особистість дитини:

здоров’я та фізичний розвиток

10.00-10.15

Дитина в світі культури: світ мистецтва

 (ліплення/аплікація)

9.00 -9.20 (муз. кабінет)

Дитина в світі культури: світ мистецтва

(Музична діяльність)

9.30-9.45

Мовлення дитини

п’ятниця

9.00-9.15

Дитина в світі мистецтва: світ культури (театральна діяльність)

9.25-9.40

Дитина в світі культури: світ мистецтва

(малювання)

9.50-10.10

Особистість дитини:

здоров’я та фізичний розвиток (Валеологія/БЖД)

9.00-9.15

Дитина в світі мистецтва: світ культури (театральна діяльність)

9.25-9.40

Дитина в світі культури: світ мистецтва

(малювання)

9.50-10.10

Особистість дитини:

здоров’я та фізичний розвиток (Валеологія/БЖД)

 

 

Середній вік  «Бджілка»

Середній вік  «Полуничка»

понеділок

 

 

9.00-9.20

Мовлення дитини

9.25-9.50

Особистість дитини:

здоров’я та фізичний розвиток

10.00-10.20/ ін.10.30

Дитина у світі культури: предметний світ

9.00-9.25 (муз. зала)

Дитина в світі культури: світ мистецтва

(Музична діяльність)

9.35-9.55 

Дитина в сенсорно –

пізнавальному просторі

ІІ половина дня

15.50-16.10

Дитина в соціумі

вівторок

9.00-9.25 (муз. кабінет)

Дитина в світі культури: світ мистецтва

(Музична діяльність)

9.35-9.55

Дитина в сенсорно –

пізнавальному просторі

ІІ половина дня

15.50-16.10

Дитина в соціумі

9.00-9.20/ін. 9.30

Мовлення дитини

9.30- 9.50

Дитина у світі культури: предметний світ

9.55-10.20

Особистість дитини:

здоров’я та фізичний розвиток

 

середа

9.00-9.20

Дитина в природному довкіллі

9.25-9.50

Особистість дитини:

здоров’я та фізичний розвиток

10.00-10.20/ ін.10.30

Дитина в світі культури: світ

мистецтва (аплікація/ ліплення)

9.00-9.25 (муз. кабінет)

Дитина в світі культури: світ мистецтва

(Музична діяльність)

9.35-9.55

Дитина у світі культури: світ мистецтва (літературна діяльність)

 

четвер

9.00-9.25 (муз. кабінет)

Дитина в світі культури: світ мистецтва

(Музична діяльність)

9.35-9.55/ ін.10.05

Дитина у світі культури: світ мистецтва (літературна діяльність)

 

9.00-9.25/ ін.9.30

Дитина в природному довкіллі

9.55-10.20

Особистість дитини:

здоров’я та фізичний розвиток

10.05-10.25

Дитина в світі культури: світ

мистецтва (аплікація/ ліплення)

п’ятниця

9.00 -9.20

Дитина в світі мистецтва: світ культури (театральна діяльність)

9.30-9.55

Особистість дитини:

здоров’я та фізичний розвиток

(Валеологія/БЖД)

10.05-10.25

Дитина в світі культури: світ

мистецтва (малювання)

9.00 -9.20

Дитина в світі мистецтва: світ культури (театральна діяльність)

9.30-9.55

Особистість дитини:

здоров’я та фізичний розвиток

(Валеологія/БЖД)

10.05-10.25

Дитина в світі культури: світ

мистецтва (малювання)

 

 

Старший вік «Капітошка»

Старший вік «Сонечко»

понеділок

 

 

9.00-9.25/ ін.9.40

Мовлення дитини

9.35 – 10.00

Дитина у світі культури: предметний світ

10.10-10.40 (муз. зала)

Дитина в світі культури: світ

мистецтва (Музична діяльність)

ІІ половина дня

Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі:

конструювання

9.00-9.25/ ін.9.40

Мовлення дитини

9.35 – 10.00

Дитина у світі культури: предметний світ

10.25-10.55

Особистість дитини:

здоров’я та фізичний розвиток

ІІ половина дня

Дитина в сенсорно–пізнавальному просторі: конструювання

вівторок

8.55-9.25

Особистість дитини:

здоров’я та фізичний розвиток

9.35-10.00/ ін.10.15

Дитина в природному довкіллі

10.10-10.35

Дитина у світі культури: світ мистецтва (літературна діяльність)

ІІ половина дня

Дитина в соціумі

9.00-9.25/ ін.9.40

Дитина в природному довкіллі

9.35-10.00

Дитина у світі культури: світ

мистецтва (літературна діяльність)

10.20-10.50 (муз. кабінет)

Дитина в світі культури: світ

мистецтва (Музична діяльність)

ІІ половина дня

Дитина в соціумі

середа

9.00-9.25/ ін.9.40

Дитина в сенсорно пізнавальному просторі

9.35-10.00

Дитина в світі культури: світ

мистецтва (ліплення/аплікація)

10.10-10.40 (муз. кабінет)

Дитина в світі культури: світ мистецтва (Музична діяльність)

9.00-9.25/ ін.9.40

Дитина в сенсорно пізнавальному просторі

9.35-10.00

Дитина в світі культури: світ

мистецтва (ліплення/аплікація)

10.25-10.55   

Особистість дитини:

здоров’я та фізичний розвиток

четвер

 

8.55-9.25

Особистість дитини:

здоров’я та фізичний розвиток

9.35-10.00

Мовлення дитини (Грамота + ПРП)

10.10-10.35

Дитина в світі культури: світ

мистецтва (малювання)

9.00-9.25

Мовлення дитини (Грамота + ПРП)

9.35-10.00

Дитина в світі культури: світ мистецтва

(малювання)

10.20-10.50 (муз. зала)

Дитина в світі культури: світ мистецтва

(Музична діяльність)

п’ятниця

9.00-9.25

Дитина в світі культури: світ

мистецтва (театральна діяльність)

9.35-10.00

Особистість дитини:

здоров’я та фізичний розвиток (Валеологія/БЖД)

9.00-9.25

Дитина в світі культури: світ

мистецтва (театральна діяльність)

9.35-10.00

Особистість дитини:

здоров’я та фізичний розвиток (Валеологія/БЖД)

 

 

Група ЗПР (різновікова)

 

Середній вік

Старший вік

понеділок

9.00-9.20

Індивідуальні заняття з ознайомлення з оточуючим

9.00-9.25

Дитина і навколишній світ

 (заняття з вчителем-дефектологом)

9.30–9.50

Дитина і навколишній світ

(заняття з вчителем-дефектологом)

9.30-9.55

Індивідуальні заняття з знайомлення з оточуючим

9.55-10.20

Виховуємо здорову дитину

вівторок

 9.00-9.20

Розвиваємо мову та мовлення

9.00-9.25

Цікава математика

(заняття з вчителем-дефектологом)

9.30–9.50

Цікава математика

(заняття з вчителем-дефектологом)

9.30-9.55

Розвиваємо мову та мовлення

10.00–10.25 (муз. зала)

Музичне виховання. Ритміка

середа

9.00-9.20/25

Рідна природа

9.30-9.50/55

Образотворча діяльність (ліплення/аплікація)

9.55-10.25

Виховуємо здорову дитину

ІІ половина дня

Індивідуальні заняття з навчання грі

(заняття з вчителем-дефектологом)

четвер

 9.00-9.20

Цікава математика

9.00-9.25

Розвиваємо мову та мовлення

(заняття з вчителем-дефектологом)

9.30–9.55

Розвиваємо мову та мовлення

(заняття з вчителем-дефектологом)

9.30–9.55

Цікава математика

10.00 – 10.25 (муз. кабінет)

Музичне виховання. Ритміка

ІІ половина дня

Конструювання

п’ятниця

9.00-9.20/25

Образотворча діяльність (малювання)

9.30-10.00

Дитина і навколишній світ

(заняття з вчителем-дефектологом)

10.05-10.30

Виховуємо здорову дитину (валеологія + ОБЖ)

 

 

ЛОГ «Веселка»

понеділок

9.00-9.20/ін.9.30

Мовлення дитини

9.30 – 10.50

Дитина у світі культури: предметний світ

 (ІІ підгрупа)

9.35 – 10.05

Мовленнєвий розвиток - заняття з вчителем-логопедом (І підгрупа)

10.10-10.35 (муз. кабінет)

Дитина в світі культури: світ мистецтва (Музична діяльність)

ІІ половина дня

15.50 – 16.20

Мовленнєвий розвиток -заняття з вчителем-логопедом (ІІ підгрупа)

15.50 – 16.10

Дитина у світі культури: предметний світ

(І підгрупа)

вівторок

9.00-9.20/ін.9.30

Дитина в природному довкіллі

9.30-9.50

Дитина у світі культури: світ мистецтва (літературна діяльність) (ІІ підгрупа)

9.40– 10.00

Мовленнєвий розвиток -заняття з вчителем-логопедом (І підгрупа)

10.25-10.50

Особистість дитини: здоров’я та фізичний розвиток

ІІ половина дня

15.50 – 16.10

Дитина у світі культури: світ мистецтва (літературна діяльність) (ІІ підгрупа)

середа

9.00-9.25/ін. 9.40

Дитина в сенсорно пізнавальному просторі

9.35-10.00

Дитина в світі культури: світ мистецтва (ліплення/аплікація)

10.10-10.40 (муз. зала)

Дитина в світі культури: світ мистецтва (Музична діяльність)

ІІ половина дня

15.55 – 16.20

Мовленнєвий розвиток - заняття з вчителем-логопедом

(ІІ підгрупа)

15.55 – 16.20

Дитина в світі мистецтва: світ мистецтва (театральна діяльність) (І підгрупа)

четвер

9.00-9.25

Мовлення дитини + ПРП

9.35-10.00

Дитина в світі мистецтва: світ мистецтва (театральна діяльність) (ІІ підгрупа)

9.35-10.00

Мовленнєвий розвиток - заняття з вчителем-логопедом (І підгрупа)

10.25-10.55

Особистість дитини: здоров’я та фізичний розвиток

п’ятниця

9.00 -9.25

Дитина в світі культури: світ мистецтва (малювання)

9.35-10.00

Особистість дитини: здоров’я та фізичний розвиток (Валеологія/БЖД)

ІІ половина дня

15.55 – 16.20

Мовленнєвий розвиток -заняття з вчителем-логопедом  (ІІ підгрупа)


 

 

Літній оздоровчий період 2020 року

 

  Неодмінною умовою здорового способу життя та успішного розвитку дітей є правильний режим. Правильний режим дня - це раціональна тривалість та розумне чергування різних видів діяльності і відпочинку дітей протягом доби. Основним принципом правильної побудови режиму є його відповідність віковим психофізіологічним особливостям дітей.

               У ЗДО використовується гнучкий режим дня, в ньому можуть вноситися зміни виходячи з особливостей сезону, індивідуальних особливостей дітей, стану здоров'я. На гнучкість режиму впливає і навколишній соціум.


Організація перебування дітей

  (режим дня)

 

 

Режимні моменти

Ранній

вік

Молодший вік

Середній

вік

Старший

 вік

Час проведення

Ранковий прийом, ігри, індивідуальна робота, трудові доручення

 

 

7.00-8.05

 

7.00-8.05

 

7.00-8.15

 

7.00-8.25

Ранкова гімнастика

8.05-8.15

8.15-8.25

8.25-8.35

Сніданок

8.05-8.35

8.15-8.40

8.25-8.45

8.35-8.55

Самостійні ігри, підготовка до занять

8.35-9.00

8.40-9.00

8.45-9.00

8.55-9.00

Організована діяльність - заняття

9.00-9.50

9.00-10.20

9.00-10.35

9.00-10.55

Прогулянка (заняття, дидактичні, рухливі, сюжетно-рольові ігри, дослідницька діяльність, праця в природі)

 

9.50-11.30

 

10.20-11.40

 

10.35-11.50

 

10.55-12.00

Повернення з прогулянки, гігієнічні процедури

 

11.30-11.50

 

11.40-12.00

 

11.50-12.10

 

12.00-12.20

Обід

11.50-12.20

12.00-12.30

12.10-12.40

12.20-12.50

Сон

12.20-15.00

12.30-15.00

12.40-15.00

12.50-15.00

Гімнастика пробудження, гігієнічні процедури

 

15.00-15.15

 

15.00-15.25

 

15.00-15.30

 

15.00-15.35

Полуденок

15.15-15.35

15.25-15.45

15.30-15.50

15.35-15.55

Ігри, індивідуальні заняття

15.35-16.10

15.45-16.10

15.50-16.10

15.55-16.30

                         Прогулянка

16.10-17.30

16.10-17.30

16.10-17.30

16.30-17.30

 

Розпорядок організації життєдіяльності дітей на день   у літній оздоровчий період

 

 

Режимні моменти

 

Ранній вік

Молодший дошкільний вік

4 р.ж.

Середній

дошкільний вік

5 р.ж.

Старший

дошкільний вік

6 р.ж.

Прийом дітей: ранковий опитування батьків про стан здоров’я дитини;

ігри індивідуальне спілкування з дітьми, трудові доручення

 

 

7.00-8.05

 

 

7.00-8.05

 

 

7.00-8.15

 

 

7.00-8.25

Ранкова гімнастика

8.05-8.15

8.15-8.25

8.25-8.35

Підготовка до сніданку, сніданок

8.05-8.35

8.15-8.40

8.25-8.45

8.35-8.55

Ігри, спілкування, підготовка до навчально-пізнавальної діяльності

 

8.35-9.00

 

8.40-9.00

 

8.45-9.00

 

8.55-9.00

Організація навчально-пізнавальної діяльності

9.00-9.40

9.00-10.00

9.00-10.00

9.00-10.00

Підготовка до прогулянки, прогулянка: організована рухова активність дітей, загартування, дослідницька, ігрова діяльність

 

 

9.40-11.10

 

 

10.00-11.25

 

 

10.00-11.45

 

 

10.00-11.50

ІІ сніданок

10.00-10.15

10.05-10.20

10.10-10.25

10.15-10.30

Повернення з прогулянки, водні процедури, підготовка до обіду

 

11.30-11.50

 

11.25-11.50

 

11.45-12.05

 

11.50-12.10

Обід

11.50-12.20

12.00-12.30

12.10-12.45

12.20-12.50

Підготовка до сну, сон

12.20-15.00

12.30-15.05

12.45-15.10

12.50- 15.15

Поступовий підйом, водні та загартовуючи процедури

15.00-15.30

15.05-15.25

15.10-15.25

15.15-15.30

Полуденок

15.30-15.50

15.30-15.50

15.30-15.50

15.30-15.50

Підготовка до прогулянки, прогулянка, розваги, СХД, індивідуальні заняття

 

15.50-17.30

 

15.50-17.30

 

15.50-17.30

 

15.50-17.30

 

 

 

Розподіл організованої освітньої зайнятості дітей  на літній оздоровчий період

Групи раннього віку

 

 

1 ясельна                      «Зірочка»

2 ясельна «Калинонька»

3 ясельна «Курчатко»

понеділок

8.50-9.00

1. Музична діяльність

 (музичний кабінет)

9.00-9.15

1. Фізкультура на свіжому повітрі

8.50-9.00

1. Музична діяльність

(музична зала)

9.10-9.20

2. Заняття пізнавального спрямування

(навколишнє/природа)

9.20-9.30

2. Заняття пізнавального спрямування

(навколишнє/природа)

9.10-9.20

2. Заняття пізнавального спрямування

(навколишнє/природа)

вівторок

9.00-9.15

1. Фізкультура на свіжому повітрі

8.50-9.00

1. Музична діяльність

(музична кабінет)

9.00-9.15

1. Фізичний розвиток

9.20-9.30

2. Заняття художньо-естетичного спрямування (малювання)

9.10-9.20

2. Заняття художньо-естетичного спрямування (малювання)

9.20-9.30

2. Заняття художньо-естетичного спрямування (малювання)

середа

8.50-9.00

1. Музична діяльність

(музична зала)

9.00-9.15

 1. Фізкультура на свіжому повітрі

8.50-9.00

 1. Музична діяльність

(музичний кабінет)

9.10-9.20

2. Заняття художньо-естетичного спрямування

(художня література +

театралізована діяльність)

9.20-9.30

2. Заняття художньо-естетичного спрямування

(художня література +

театралізована діяльність)

9.10-9.20

2. Заняття художньо-естетичного спрямування

(художня література +

театралізована діяльність)

четвер

9.00-9.15

1. Фізкультура на свіжому повітрі

8.50-9.00

1. Музична діяльність

 (музичний зала)

9.00-9.15

1 Фізкультура на свіжому повітрі

9.20-9.30

2. Заняття мовленнєвого спрямування

9.10-9.20

2. Заняття мовленнєвого спрямування

9.20-9.30

2. Заняття мовленнєвого спрямування

п’ятниця

9.00-9.10

1. Заняття художньо-естетичного спрямування (аплікація/ліплення

конструювання)

9.00-9.10

1. Заняття художньо-естетичного спрямування (аплікація/ліплення/

конструювання)

9.00-9.10

1. Заняття художньо-естетичного спрямування (аплікація/ліплення/

конструювання)

 

Пішохідний перехід, цільова прогулянка, фізичний комплекс

 

Музична/спортивна розвага

 

 

 

Групи молодшого віку

 

 

1 молодша «Дзвіночок»

2 молодша «Казкова»

понеділок

9.00-9.15

1. Заняття пізнавального спрямування

    (навколишнє/природа)

9.05-9.20

1. Музична діяльність

(музична зала)

9.25-9.40                                                       

2. Фізкультура на свіжому повітрі

9.30-9.45

2. Заняття пізнавального спрямування

   (навколишнє/природа)

вівторок

9.05-9.20

1. Музична діяльність

(музичний кабінет)

9.00-9.15

1. Заняття художньо-естетичного спрямування (малювання)

9.30-9.45

2. Заняття художньо-естетичного спрямування (малювання)

9.25-9.40

 2. Фізкультура на свіжому повітрі

середа

9.00-9.15

1. Заняття художньо-естетичного спрямування

(художня література + театралізована діяльність)

9.05-9.20

1. Музична діяльність

(музичний кабінет)

9.25-9.40

2. Фізкультура на свіжому повітрі

 

9.30-9.45

2. Заняття художньо-естетичного спрямування

(художня література + театралізована діяльність)

четвер

9.05-9.20

1. Музична діяльність

(музична зала)

9.00-9.15

1.  Заняття мовленнєвого спрямування

9.30-9.45

2. Заняття мовленнєвого спрямування

9.25-9.40

2. Фізкультура на свіжому повітрі

п’ятниця

9.00-9.15

1. Заняття художньо-естетичного спрямування (аплікація/ліплення/конструювання)

9.00-9.15

1. Заняття художньо-естетичного спрямування (аплікація/ліплення/конструювання)

 

Пішохідний перехід, цільова прогулянка, фізичний комплекс

 

Музична/спортивна розвага

 

 

 

Групи середнього віку

 

 

1 середня «Бджілка»

2 середня «Полуничка»

понеділок

9.00-9.20

1. Заняття пізнавального спрямування (навколишнє/природа)

9.00-9.20

1. Заняття пізнавального спрямування (навколишнє/природа)

9.45-10.05

2. Фізкультура на свіжому повітрі

10.10-10.30

2.Фізкультура на свіжому повітрі

вівторок

9.00-9.20

1. Заняття художньо-естетичного спрямування (малювання)

9.00-9.20

1. Заняття художньо-естетичного спрямування (малювання)

9.25-9.45

2. Музична діяльність

(музичний кабінет)

9.25-9.45

2. Музична діяльність

(музична зала)

середа

9.00-9.20

1. Заняття художньо-естетичного спрямування

(художня література + театралізована діяльність)

9.00-9.20

1. Заняття художньо-естетичного спрямування

(художня література + театралізована діяльність)

9.45-10.05

2. Фізкультура на свіжому повітрі

10.10-10.30

2. Фізкультура на свіжому повітрі

четвер

9.00-9.20

1. Заняття мовленнєвого спрямування

9.00-9.20

1. Заняття мовленнєвого спрямування

9.25-9.45

1. Музична діяльність

(музична зала)

9.25-9.45

2. Музична діяльність

(музичний кабінет)

п’ятниця

9.00-9.20

1. Заняття художньо-естетичного спрямування (аплікація/ліплення/конструювання)

9.00-9.20

1. Заняття художньо-естетичного спрямування (аплікація/ліплення/конструювання)

 

Пішохідний перехід, цільова прогулянка, екскурсія, фізичний комплекс

 

Музична/спортивна розвага

 

 

Спеціальні групи

 

 

3 старша ЛОГ  «Веселка»

ЗПР «Метелик»

понеділок

9.00-9.25

1. Музична діяльність

(музичний кабінет)

8.55-9.15

Фізкультура на свіжому повітрі

 

9.30-9.55

2. Заняття пізнавального спрямування (навколишнє/природа)

9.30-9.50

2. Заняття пізнавального спрямування (навколишнє/природа)

вівторок

9.00-9.25

1 . Заняття художньо-естетичного спрямування (малювання)

9.00-9.20

 1. Музична діяльність

(музична зала)

9.45-10.10

2. Фізкультура на свіжому повітрі

9.30-9.50

2. Заняття художньо-естетичного спрямування (малювання)

середа

9.00-9.25

1. Музична діяльність

(музична зала)

8.55-9.15

Фізкультура на свіжому повітрі

 

9.30-9.55

2. Заняття художньо-естетичного спрямування

(художня література + театралізована діяльність)

9.30-9.50

2. Заняття художньо-естетичного спрямування

(художня література + театралізована діяльність)

четвер

9.00-9.25

1. Заняття мовленнєвого спрямування

9.00-9.20

1. Музична діяльність

(музичний кабінет)

9.45-10.10

2. Фізкультура на свіжому повітрі

9.30-9.50

2. Заняття мовленнєвого спрямування

п’ятниця

9.00-9.25

1. Заняття художньо-естетичного спрямування (аплікація/ліплення/конструювання)

9.00-9.20

1. Заняття художньо-естетичного спрямування (аплікація/ліплення/конструювання)

 

Пішохідний перехід, цільова прогулянка, екскурсія, фізичний комплекс

 

Музична/спортивна розвага

 

Групи старшого віку

 

 

 

1 старша «Сонечко»

2 старша  «Капітошка»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

понеділок

9.00-9.25

1. Заняття пізнавального спрямування (навколишнє/природа)

9.00-9.25

1. Заняття пізнавального спрямування (навколишнє/природа)

9.30-9.55

2. Музична діяльність

(музичний кабінет)

9.30-9.55

2. Музична діяльність

(музична зала)

вівторок

8.55-9.20

1. Фізкультура на свіжому повітрі

9.00-9.25

1. Заняття художньо-естетичного спрямування (малювання)

 9.30-9.55

Заняття художньо-естетичного спрямування (малювання)

10.15-10.45

2. Фізкультура на свіжому повітрі

середа

9.00-9.25

1. Заняття художньо-естетичного спрямування

(художня література + театралізована діяльність)

9.00-9.25

1. Заняття художньо-естетичного спрямування

(художня література + театралізована діяльність)

9.30-9.55

2. Музична діяльність

(музична зала)

9.30-9.45

1. Музична діяльність

(музичний кабінет)

четвер

9.00-9.25

1. 2. Заняття мовленнєвого спрямування

8.55-9.20

1. Фізкультура на свіжому повітрі

10.10-10.35

2. Фізкультура на свіжому повітрі

9.30-9.55

2. 2. Заняття мовленнєвого спрямування

п’ятниця

9.00-9.25

1. Заняття художньо-естетичного спрямування (аплікація/ліплення/конструювання)

9.00-9.25

1. Заняття художньо-естетичного спрямування (аплікація/ліплення/конструювання)

 

 

Пішохідний перехід, цільова прогулянка, екскурсія, фізичний комплекс

 

Музична/спортивна розвага